HomeAktualności
Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej "Akademia 2" zwołuje na dzień 18.06.2024, godzina 17:00, miejsce: biuro Spółdzielni, Walne Zgromadzenie członków Spółdzielni

Prace na terenie SM

Sprawozdanie z działań prowadzonych na terenie SM "Akademia":

1) w ostatnim czasie zamontowane zostały kamery skierowane na bramy wjazdowe oraz na wejście do klatek schodowych przy bloku 43. Monitoring dostępny jest w biurze, podczas dyżuru administracji. 
2) Obecnie prowadzone są rozmowy z potencjalnymi wykonawcami remontów balkonów. Ze względu na różny stopień "degradacji" balkonów oraz wysokie ceny robocizny, administracja szuka potencjalnego wykonawcy.
3) W przestrzeni publicznej pojawiły się opcje uzyskania dofinansowania na termomodernizację. Obecnie sprawdzane są możliwości związane z dociepleniem budynków oraz ewentualną instalacją fotowoltaiczną.

Jeżeli posiadają Państwo jakieś inne sugestie dotyczące poprawy funkcjonowania naszego osiedla, prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
Administracja

System E-kartoteka

Szanowni Państwo,
w niedługim czasie zostanie uruchomiony serwis E-kartoteka, za pośrednictwem którego wszyscy właściciele mieszkań będą mogli na bieżąco mieć wgląd do kartoteki swojego lokalu, a także otrzymywać za jego pośrecnitwem wszelkie rozliczenia.
W celu otrzymania dostępu do systemu niezbędne jest wypełnienie formularza i dostarczenie go do biura SM "Akademia".
Celem uzyskania formularza, należy skontaktować się mailowo z biurem SM: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
Z poważaniem,
Administracja